GUOLIS 22210

 • Kraunamos nuotraukos
 •  

  Matmuo: 50x90x23mm

  Svoris: 0,63 kg


  Vidinis sferinių ritininių guolių žiedas turi du bėgimo takus, o išorinis bėgimo takas yra rutulio dalis, kurios kreivumo centras yra guolių ašyje. Šio tipo guoliai pasižymi savaime išsilyginančiomis savybėmis, leidžiančiomis neteisingai paskirstyti veleną, be to, juos galima naudoti esant tam tikram nuolatiniam nukrypimui.

  Šie guoliai gali kelti didesnes radialines apkrovas, taip pat tam tikras ašines apkrovas, tačiau negali būti naudojami grynoms ašinėms apkrovoms. Virpesiai tarp ritinėlių ir bėgimo takų yra dideli, o trintis didesnė nei cilindrinių ritininių guolių. Todėl ribojamasis greitis yra mažesnis.

  Šio tipo guoliai yra ypač tinkami sunkiems ar vibruojantiems kroviniams.

  „20000C“ tipo guoliai turi simetriškus ritinius ir presuotus plieninius narvus, neturi vidinio žiedo briaunų, ritinėliai yra ilgesni, keliamoji galia yra aukšta, o ritinius veda plūduriuojantis kreipiamasis žiedas.

  „20000CC“ tipo guoliai yra modifikuoti į „20000C“ tipo guolius, sumažėja trintis tarp ritinėlių ir lenktynių trasos, padidėja krovumas.

  20000CA tipo guoliai priima simetriškus sferinius ritinius ir apdirbtus vientisus narvus, jie turi plūduriuojantį kreipiamąjį žiedą ir integruotus šonkaulius ant vidinių žiedų.

  20000TN1 tipo guoliuose naudojami simetriški ritinėliai ir nailono formos narvai, be vidinių šonkaulių ir plūduriuojančio kreipiamojo žiedo ant vidinio žiedo, narvelius veda ritinėliai.

  20000CC, 20000CA ir 20000TN1 tipo guoliai yra kuriami pastaraisiais metais, o jų vidinis dizainas yra optimizuotas, turėtų būti teikiama pirmenybė naudoti.

  Sferiniai ritininiai guoliai pirmiausia naudojami įrenginiuose,

  tokios kaip valcavimo staklės, popieriaus gamyba, galios perdavimo įranga ir laivų mechanika, greičių dėžė, vibracinė, metalurgijos

  Kasyba ir statyba

  Pramoninės pavarų dėžės

   Tekstilės industrija

   Geležinkeliai